Free Web Hosting Provider - Web Hosting - E-commerce - High Speed Internet - Free Web Page
Search the Web

 

AFYON ÖNEMLI TELEFON NUMARALARI...

YANGIN 110

SIHHI IMDAT 112

POLIS IMDAT 155

JANDARMA IMDAT 156

BILINMEYEN NUMARALAR 118

MILLETLER ARASI KAYIT 115

POSTA KODU DANISMA 119

TELEFON ARIZA 121

TELEKS ARIZA 123

DATA ARIZA 124

SEHIRLER ARASI KAYIT 131

ÇAGRI 133

UYANDIRMA 135

FONO-TEL 141

TELE-BILGI 144

ALO ZABITA 153

ALO TRAFIK 154

ALO TÜKETICI DANISMA HATTI 175

ALO VALILIK 179

IS VE ISÇI BULMA 180

SAGLIK DANISMA 184

VERGI DANISMA 189

VALILIK 2140660

VALI Özel Kalem 2125340

Basin ve Halkla Iliskiler 2141871

BELEDIYE 2152255

Baskan 2152253

Fax 2120972

Basin Yayin ve Halkla Iliskiler 2120961

Zabita Müdürü 2151130

ASKERLIK DAIRESI 2151591

Daire Baskani 2133659

Sube Baskani 2141878

Fax 2134706

BAGKUR IL MÜDÜRLÜGÜ 2153018

Müdür 2138656

BAYINDIRLIK ve ISKAN MÜD. 2135467

Müdür 2135880

Fax 2135471

CUMHURIYET SAVCILIGI 2120436

Santral 2139252-2151537

Bassavci 2151259

Savci 2156796-2158305-2159654

Kapali Cezaevi 2161179-78

Açik Cezaevi 2163820-2163821

DEFTARDARLIK 2138698

Gelir Müd. 2138698

Milli Emlak Müd. 2137696

Muhakemet Müd. 2137701

Muhasebe Müd. 2138711

Vergi Denetim Müd. 2138712

Kocatepe Vergi Dairesi 2138701

Tinaztepe Vergi Dairesi 2138708

DEVLET DEMIR YOLLARI 2137621-2141944

DDY 7. BÖLGE MÜD: 2120877

DEVLET SU ISLERI 2131586

EMEKLI SANDIGI 2132627

EMNIYET MÜDÜRLÜGÜ 2138021

Özel kalem 2138005

Asayis Müd. 2135412

Terörle Mücadele 2138006

Bölge Trafik Müdürlügü 2138014

Çevik Kuvvet 2141873

Güvenlik 2138016

Istihbarat 2138009

Lojistik 2138008

Mali Sube 2138011

Narkotik 2138012

Merkez Polis Karakolu 2130985

Kocatepe Polis Karakolu 2135382

Yukari Pazar Polis Karakolu 2136083

GENÇLIK ve SPOR MÜD. 2139000

Faks 2122207

HALK EGITIM MERKEZI 2139414

HAVA KUVVETLERI KOMUTANLIGI 2131747

Hava Meydan Bakim Komutanligi 2135180

IS ve ISÇI BULMA KURUMU 2131733-2135765-2151832

JANDARMA KOMUTANLIGI 2136032-2137183-2136559

KARA KUVVETLERI KOMUTANLIGI

Garnizon Komutanligi 2135700

Erkan Baskani 2130184

Mühimmat Depo Kom. 2161552

500 Ana Depo ve Fabrika 2120925

Komutan Santral 2151109

Satin Alma 2135674

Ordu Evi 2131553

KARAYOLLARI 2141910

KÖY HIZMETLERI 2163043

Misafirhane 2137073-74-75

Makine Ikmal 2139480

KÜLTÜR MÜDÜRLÜGÜ 2317600

Galeri 2412028

Kütüphane 2133975

Müze 2152201

METEOROLOJI 2165319

MILLI EGITIM MÜDÜRLÜGÜ 2130988

Egitim Araçlari 2135124

Ögretmen Evi 2120892

Saglik Egitim Müd. 2137220

MÜFTÜLÜK 2135699-2137707

NOTERLER

1.Noter 2155259

2.Noter 2154124

3.Noter 2154112

NÜFUS VE VATANDASLIK MÜD. 2152519

ODALAR

Tabibler Odasi 2124444

Ticaret ve Sanayi Odasi 2135657

Ziraat Odasi 2151782

ORMAN ISLETMESI 2133008-210050

ÖZEL IDARI 2137910

Il daimi encümeni 2120425-2155668

PETROL OFISI AS 2120464-2137851

POSTA ISLETMELERI (PTT) 2137777

SAGLIK MÜDÜRLÜGÜ 2132137-2135478-2137046

SANAYI ve TICARET MÜD. 2137056

SOSYAL HIZMETLER MÜDÜRLÜGÜ 21319830

Huzurevi 2137718

Kres ve Gündüz Bakim Evi 2137685

Yetistirme Yurdu 2137893

SSK 2136522-2137686-2137687

TAPU KADASTRO MÜD. 2137057

TAPU SICIL MÜD. 2137899

TARIM IL MÜDÜRLÜGÜ 2137100

Il kontrol laboratuari 2137913

TEKEL BAS MÜDÜRLÜGÜ 2159403

Stok Anbari 2120918

Fax 2155653

TMO 2137703-2131558

TURIZM IL MÜDÜRLÜGÜ 2135447

TARIM KREDI KOOP. 2155250

TICARET BORSASI 2130641-2140900

TEDAS 2130829

Ariza 2120822-2137659-2151954

PANCAR KOOP 2136912-2138365

TSE 2131356-2134621

TC SEKER FABRIKALARI AS 2483480

Çiftlik 2483027

Makine Fab 2483486-88

TÜRK TELEKOM 2137777

VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ 2140849

Ögrenci Yurdu 2137993

YÜKSEK ÖGRETIM KREDI VE YURTLAR K

Erkek Ögrenci Yurdu 2134212-2135290

Kiz Ögrenci Yurdu 2134323-2136641

Çakirköy Erkek Ögrenci Yurdu 213643-44

ZIRAI DONATIM KURUMU 2137045

AKDENIZ SEYAHAT 2140929

AKSOGANOGLU ZAFER 2151182

HATAY CAN 2140929

ULUDAG TURIZM 2151182

TOPÇAM SEYAHAT 2141525

ERCIS ITIMAT 2141525

ÇAYIRAGASI SEYAHAT 2141525

HIDAYET TURIZM 2140939

ANTALYA TUR 2141525

ÖZKAYMAK SEYAHAT 2152398

YÜKSEL SEYAHAT 2152398

MUS SEYAHAT 2152398

DENIZLI SEYAHAT 2141526

LÜX KARADENIZ SEYAHAT 2152398

SIVAS HUZUR TUR 2140929

TOKAT SEYAHAT 2152398

AGRI TUR 2152398

DIYARBAKIR SUR 2132809

VANGÖLÜ SEYAHAT 2132809

HAS TURIZM 2132809

METRO TURIZM 2132809

LÜX ADANA SEYAHAT 2140929

AKSARAY TURIZM 2152398

AKSEL SEYAHAT 2132809

BINGÖL TURIZM 2132809

PAMUKKALE TURIZM 2153334

ÖZDIYARBAKIR SEYAHAT 2158866

IPEK SEYAHAT 2154485

SET TURIZM 2153334

SÜZER TURIZM 2153334

HASKAYMAK SEYAHAT 2159045

GÜVEN OTOBÜS ISLETMESI 2152440

KAMIL KOÇ TURIZM 2153323

USAK EGEMEN TURIZM 2154485

SEÇ TURIZM 2154485

KANAT TURIZM 2154485

KENT TURIZM 2153323

TATLISES SEYAHAT 2151717

KÖSEOGLU SEYAHAT 2151867

LÜX DIYARBAKIR TURIZM 2151867

HAZAR TURIZM 2151867

ÇORUM LIDER TURIZM 2151182

HAKIKI KOÇ TURIZM 2151717

ISPARTA GÜRMAN TURIZM 2151717

ISPARTA PETROL TURIZM 2132144

ULUSOY TURIZM 2151717

SAHIL YILDIZI 2139707

FINDIKKALE 2151182

LÜX BATMAN 2139707

BEST VAN 2139707

HATAY JET 2151182

LÜX EROVA 2141526

ESADAS TURIZM 2154485

DADAS TURIZM 2151717

KONTUR TURIZM 2154485

Hastane ve Saglik Kurumlari

Devlet Hastanesi

Santral 212 08 02

Bashekim 215 12 55

Müdür 212 08 09

Döner Sermaye 212 08 08

Hizir Servis-Acil 213 28 41

Dogumevi ve Çocuk Hastanesi

Santral 213 39 56

Bashekim 212 07 40

Gögüs Hastanesi

Santral 213 18 40

Bashekim 213 18 39

Sosyal Sigortalar Hastanesi

Santral 215 20 44

Santral 215 18 73

Bashekim 215 20 15

Müdür 215 30 16

Bashekim Yardimcisi 215 35 94

Ana ve Çocuk Sagligi 213 70 84

Halk Sagligi Laboratuari 212 07 48

Sitma ile Mücadele Merkezi 215 13 82

Verem Savas Dispanseri 215 20 15

Üniversite Hastanesi

Santral 2171753

Santral 2167901

Bashekim 2167902

Saglik Ocaklari

1 Nolu Saglik Ocagi 215 11 81

2 Nolu Saglik Ocagi 215 11 80

3 Nolu Saglik Ocagi 212 07 46

4 Nolu Saglik Ocagi 216 48 88

5 Nolu Saglik Ocagi 213 66 68

6 Nolu Saglik Ocagi 216 42 04

7 Nolu Saglik Ocagi 213 02 86

8 Nolu Saglik Ocagi 216 89 65

9 Nolu Saglik Ocagi

10 Nolu Saglik Ocagi 213 65 36

11 Nolu Saglik Ocagi 217 21 95

Saglik Hizmetleri

Ataköy Özel Poliklinigi 216 23 63

Afyon Tip Merkezi 215 32 50

Afyon Tomografi Merkezi 212 12 81

Mecidiye Tip Merkezi 214 17 89

Umut Tip Merkezi 213 74 29

Saglik Kabinleri

Sevgi Saglik Kabini 213 22 40

Hisar Saglik Kabini 214 18 90

Özen Saglik Kabini 215 38 50

Öz Saglik Kabini 212 02 53

Tibbi Tahlil Laboratuarlari

Anadolu Laboratuari 212 41 33

Ballipinar Laboratuari 215 42 14

Güven Laboratuari 213 56 84

Gizem Laboratuari 214 28 32

Kocatepe Laboratuari 214 31 54

Ilçe Devlet Hastaneleri

Bayat Hastanesi 491 23 03

Basmakçi Hastanesi 411 32 23

Bolvadin Hastanesi 612 72 77

Çay Hastanesi 631 20 08

Dinar Hastanesi 353 61 84

Emirdag Hastanesi 442 76 55

Iscehisar Hastanesi 341 43 05

Sandikli Hastanesi 512 51 77

Sinanpasa Hastanesi 311 71 95

Sultandagi Hastanesi 656 11 15

Suhut Hastanesi 718 10 21

Yüksekokullar

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2120880-2141902-2142061-2142063-2153600

Fen Edebiyat Fakültesi 2130280-2142065

IIB Fakültesi 2163300

Sosyal Bilimler Enstitüsü 2163308

Meslek Yüksek Okulu 2133472-2135711

Saglik Hizmetleri Yüksek Okulu 2137668

Teknik Egitim Fakültesi 2142067

Anadolu Üni. Açikögretim Fak. 2132728-2139855

Polis Okulu 2131742-2132729

Liseler

Afyon Lisesi 2138771

Atatürk Lisesi 2135436

Cumhuriyet Lisesi 2131545

Fatih Lisesi 2161443

Kocatepe Anadolu Lisesi 2135426

Mehmet Akif Ersoy Lisesi 2139567

Milli Piyango Anadolu Lisesi 2131923

Süleyman Demirel Fen Lisesi 2141142

Meslek Liseleri

Ali Çetinkaya Kiz Meslek Lisesi 2135676

Anadolu Ögretmen Lisesi 2135600

Atatürk Saglik Meslek Lisesi 2135473

Endüstri Meslek Lisesi 2139206

Gazi Endüstri Meslek Lisesi 2131185

Imam Hatip Lisesi 2134083

Ticaret Lisesi 2139417

70. yil Saglik Meslek Lisesi 2120935

Ilkögretim Okullari

Fatih Ilkögretim Okulu 2164208

Gedik Ahmet Pasa Ilkögretim Okulu 2133955

Haci Ahmet Yesevi Ilkögretim Okulu 2131971

Osman Atilla Ilkögretim Okulu 2139754

Yunus Emre Ilkögretim Okulu 2134992

Ataköy Ilkögretim Okulu 2162167

Atatürk Ilkögretim Okulu 2151008

60.yil Ilkögretim Okulu 2161612

Cumhuriyet Ilkögretim Okulu 2132968

Dumlupinar Ilkögretim Okulu 2151611

Haci Hayriye Özsoy Ilkögretim Okulu 2131457

Hisarbank 100.yil Ilkögretim Okulu 2133175

Hürriyet Ilkögretim Okulu 2130266

Hüseyin Sümer Ilkögretim Okulu 2136654

Kadinana Ilkögretim Okulu 2139764

Kasimpasa Ilkögretim Okulu 2130739

Kazim Özer Ilkögretim Okulu 2164777

Kocatepe Ilkögretim Okulu 2170774

Namik Kemal Ilkögretim Okulu 2151556

Nurettin Karaman Ilkögretim Okulu 2133183

Oruçoglu Ilkögretim Okulu 2135398

Sahipata Ilkögretim Okulu 2139537

Salim Pancar Ilkögretim Okulu 2135276

Saniye Sayioglu Ilkögretim Okulu 2130987

Yavuz Selim Ilkögretim Okulu 2162949

27 Agustos Ilkögretim Okulu 2130775

Zafer Ilkögretim Okulu 2135460

Sanat Okullari

Çiraklik Egitim Merkezi 2132101

Ögretilebilir Çocuklar Okulu 2141343

Pratik Kiz Sanat Okulu 2140074

Sagirlar Okulu 2161070

ANA SAYFA